Poniżej znajdziesz kilka odpowiedzi na pytania, które mogą nurtować Cię przed sesją.

Odpowiedzi dotyczą sesji rodzinnych, ciążowych, miłosnych i kobiecych, a także reportażu z chrztu. W przypadku niestandardowych zleceń i projektów wszystkie szczegóły omówimy w kontakcie bezpośrednim.

Jeśli chcesz zarezerwować termin, napisz do mnie przez formularz na stronie „Oferta” lub maila kontakt@historieobrazkowe.pl

  • po każdej sesji wysyłam wam galerię online ze zdjęciami do wyboru (do 10 dni roboczych od sesji) – zdjęć do wyboru jest zawsze dużo więcej, niż przewiduje pakiet, abyście na spokojnie mogli wybrać swoje ulubione lub w razie zwiększenia apetytu zdecydować się na dodatkowe ujęcia.
  • kiedy wybierzecie zdjęcia z galerii, wyślę Wam zdjęcia w formie cyfrowej do pobrania i zamówię wydruki
  • wydruki i albumy będą wysłane do was w ciągu 3 tygodni od momentu, kiedy zadeklarujecie swój wybór (paczkomat InPost)

Wysyłam tylko autorsko edytowane zdjęcia w formacie JPG, surowe zdjęcia to półprodukt, którego nie udostępniam.

Tak. Dojazd w promieniu 20 km od Białegostoku jest bezpłatny, w przypadku przekroczenia tej odległości doliczam 1 zł/km.

Tak 🙂 prześlij mi proszę wiadomość z opisem wydarzenia na kontakt@historieobrazkowe.pl, a przygotuję dla ciebie spersonalizowaną ofertę. Cena zależy od tego, w ilu lokalizacjach będziemy fotografować – przygotowania w domu i kościół/cerkiew czy również impreza po uroczystości?

Tak, możemy przełożyć zdjęcia w przypadku deszczu lub choroby (proszę o informację nie później niż 2 godziny przed sesją).

Każdy pakiet zwiera wydruki – możecie z nich zrezygnować, ale nie obniża to ceny sesji. Dlaczego? Wierzę, że wydruki to najważniejszy efekt sesji zdjęciowej, coś, co będziecie mogli wziąć do ręki, powiesić w ramce lub podarować dziadkom i babciom, a z doświadczenia wiem, że na samodzielne wydrukowanie zdjęć ciężko wygospodarować czas. Chcę, żebyście cieszyli się fotografiami jak najszybciej, więc w gratisie przesyłam je gotowe do paczkomatu.

Historie obrazkowe - fotografia Białystok
Białystok
kontakt@historieobrazkowe.pl