fotografia naturalna Białystok

Z kim pracuję?

Najogólniej: z rodzinami. A wprost: z ludźmi, którzy się kochają.

Zrobię dla Was zdjęcia ciążowe, noworodkowe (również fresh48, czyli zaraz po porodzie), dziecięce i rodzinne. Oferta dotyczy też zdjęć miłosnych, czyli par oraz sesji kobiecych 🙂

Fotografuję w Waszych domach lub w plenerze. Sesje domowe są świetną opcją w przypadku noworodków i niemowląt – nie musicie niczego ogarniać, przyjadę i sfotografuję was na łóżku lub kanapie, wygodnie 🙂 

Sesje plenerowe możemy wykonać w dowolnym miejscu do 20 km od Białegostoku. Może to być np. wasza ulubiona miejscówka na spacery, ale w razie potrzeby mam w zanadrzu swoją listę sprawdzonych miejsc do wyboru.

Sesja zdjęciowa przebiega bez spiny – właściwie wy się bawicie lub przytulacie, a ja fotografuję 😉 Jest czas na przerwę, karmienie, pauza na dziecięce emocje – różne sytuacje się zdarzają i są naturalną częścią sesji zdjęciowych. 

Moim głównym celem jest to, byście w czasie sesji spędzili ze sobą dobry czas, a zdjęcia powstają trochę przy okazji, naturalnie.

Dodatkowe informacje:

  • warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku – 100 zł
  • płatność odbywa się w dniu sesji
  • po każdej sesji wysyłam wam galerię online ze zdjęciami do wyboru (do 10 dni roboczych od sesji) – zdjęć do wyboru jest zawsze dużo więcej, niż przewiduje pakiet, abyście na spokojnie mogli wybrać swoje ulubione lub w razie zwiększenia apetytu zdecydować się na dodatkowe ujęcia 🙂
  • kiedy wybierzecie zdjęcia z galerii, wyślę Wam zdjęcia w formie cyfrowej do pobrania i zamówię wydruki
  • wydruki będą wysłane do was w ciągu 3 tygodni od momentu, kiedy zadeklarujecie swój wybór (paczkomat InPost)
  • dodatkowe ujęcia do każdego pakietu możecie zamówić w ciągu 3 miesięcy od daty sesji

  • Każdy pakiet zwiera wydruki – możecie z nich zrezygnować, ale nie obniża to ceny sesji. Dlaczego? Wierzę, że wydruki to najważniejszy efekt sesji zdjęciowej, coś, co będziecie mogli wziąć do ręki, powiesić w ramce lub podarować dziadkom i babciom 🙂 a z doświadczenia wiem, że na samodzielne wydrukowanie zdjęć ciężko wygospodarować czas. Chcę, żebyście cieszyli się fotografiami jak najszybciej, więc w gratisie przesyłam je gotowe do paczkomatu 🙂
  • cennik obowiązuje na terenie Białegostoku i w promieniu 20 km. Chętnie dojadę dalej, doliczam wtedy koszty dojazdu (1 zł/km).
  • gotowym produktem są zdjęcia poddane mojej autorskiej edycji wysłane wam w formacie JPG. Nie udostępniam surowych plików RAW.

Chcesz zarezerwować swój termin?

Możesz napisać przez ten formularz lub bezpośrednio na maila kontakt@historieobrazkowe.pl

Daj proszę znać, o jaki typ sesji chodzi (ciążowa, rodzinna etc.) i czy wolisz zdjęcia w domu, czy w plenerze 🙂

Kwestia techniczna: wpisując swoje dane wyrażasz zgodę, żebym Ci odpisała 😉 czyli technicznie ujmując wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu realizacji sesji zdjęciowej – politykę prywatności znajdziesz tutaj.

 
Białystok
kontakt@historieobrazkowe.pl